Budapest-Zuglo

  • 32 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Położony w dzielnicy 14. Zugló w Budapeszcie apartament Budapest-Zuglo oferuje zakwaterowanie 4 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Terror Háza. 1-pokojowy apartament oferuje Wi-Fi we wszystkich pokojach.

Obiekt oferuje widok na miasto i obejmuje balkon, restaurację tarasową i miejsce do siedzenia z klimatyzacją. W tym apartamencie jest 1 łazienka. Dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Oprócz udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak aneks kuchenny, apartament Budapest-Zuglo oferuje gościom jadalnię, gdzie również można delektować się posiłkami.

Apartament o powierzchni 32 m² jest położony 10 min jazdy samochodem od takich obiektów jak Ogród zoologiczny w Budapeszcie, w odległości kilku przecznic od stacji metro Pillangó Street. Apartament Budapest-Zuglo mieści się 3 km od takich miejsc jak Park miejski. 15 min samochodem od obiektu znajduje się Muzeum Sztuk Pięknych. Ten apartament mieści się w niewielkiej odległości od najbliższego przystanku autobusowego Kerepesi ut.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Budapest-Zuglo
Dorothy Apartment Near Budapest City Park
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Dorothy Apartment Near Budapest City Park

8.8
Świetny 150 opinii
1.9 km od nieruchomości
USD 70 USD 63
za noc
Puskas Arena Apartment W Ac By Nw
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Puskas Arena Apartment W Ac By Nw

9.5
Wyjątkowy 2 opinie
2.1 km od nieruchomości
B2 Big King
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

B2 Big King

8.3
Bardzo dobry 20 opinii
2.6 km od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Budapeszt im. Ferenca Liszta
    19 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec Wschodni w Budapeszcie
    3,3 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Pokoje dźwiękoszczelne
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Stół

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 20:00
    Wyjazd: od 09:00 do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy apartament Budapest-Zuglo oferuje bezpłatne Wi-Fi?
      Internet w apartamencie Budapest-Zuglo dostępny jest za darmo.
    • ❓
      Czy apartament Budapest-Zuglo akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Budapest-Zuglo nie jest przyjazny zwierzętom.
    • ❓
      Czy w apartamencie Budapest-Zuglo jest kuchnia?
      W apartamencie Budapest-Zuglo goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i szklane naczynia.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Budapeszt im. Ferenca Liszta
    19 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec Wschodni w Budapeszcie
    3,3 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Budapest-Zuglo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij